Domácí + politika (Čtvrtek, 26. listopadu 2020 13:36:52)

Rychtář to s křížem pro Ivetu myslí vážně: Už kope jámu u kolejí a sedá si na ně! VIDEO

Josef Rychtář si na Slovensku objednal velký dřevěný kříž, který hodlá vztyčit u místa, kde si jeho manželka Iveta Bartošová sedla na koleje a nechala se přejet vlakem. Už vyhloubil jámu, pak si sám sedl na koleje.

Kříž kontroverznímu vdovci přivezli v pondělí, ve středu, měsíc a půl po tragické smrti nešťastné zpěvačky, začal hloubit jámu, do které chce smuteční památník pro Ivetu Bartošovou zasadit.
 

Rozhodl se pro místo asi metr od kolejí v Uhříněvsi, na úrovni místa, kde život zpěvačky vyhasl 29. dubna, na Rychtářovy narozeniny. S kopáním mu pomáhali kumpáni zvukař Standa a podivný fanoušek Petr. Rychtář se potom sám posadil na koleje a cosi hledal mezi kamínky.
 

Kříž s iniciálami IB a datem 29. 04. 2014, je vyroben z tvrdého dřeva. Zřejmě se jedná o dub. Josef Rychtář nechtěl zveřejnit jeho cenu, ale prý to bylo velmi drahé. Oslovený odborník ale nepředpokládá, že by dílo mohlo stát více než 15 tisíc korun.

 

VŠECHNO O IVETĚ BARTOŠOVÉ SE DOČTETE ZDE
 

Jak to ale s celou instalací památníku bude, není úplně jasné. Na postavení kříže by totiž Rychtář měl mít povolení železniční správy a to podle našich informací nemá.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Martucci boduje: Poslal výsměšný vzkaz Rychtářovi

Bartošová? Loutka, které určovali i to, s kým bude mít sex

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.