Domácí + politika (Pátek, 27. listopadu 2020 12:21:40)

Matka Kramného se za dva hroby pro Klárku dočkala OTEVŘENÉHO ODSOUZENÍ

V pondělí portál TN.cz informoval o tom, že matka Petra Kramného nechala pro Klárku zřídit druhý hrob a rozhodla o přestěhování náhrobku a desky. Za tento čin se dočkala odsouzení ze všech stran, i když sama tvrdí, že na svém kroku nevidí nic divného.

V pondělí jsme vás informovali o šokujícím rozhodnutí matky Petra Kramného. Ta si umanula, že pro vnučku Klárku zřídí druhý hrob. A také tak učinila. Klárka Kramná má proto nyní dva hroby a zdá se, že bizarní situace ještě zdaleka nevyvrcholila - více ZDE.
 

Paní Irena pak v rozhovoru pro TN.cz uvedla, že nevidí žádný problém v tom, že budou mít Klárka a Monika dva hroby. K jednomu se prý může modlit ona a k druhému pak rodina Moniky Kramné. Matku Petra Kramného netrápí ani to, že oba hroby jsou těsně u sebe - foto a rozhovor najdete ZDE!
 


 

Za tento krok se paní Irena dočkala velmi negativních reakcí a silného odsouzení veřejnosti. Ostře vystoupila například právní zástupkyně Moničina bratra Radmila advokátka Klára Long Slámová.
 

"Jak nazvat člověka, který mrtvému dítěti a jeho mrtvé mámě ukradne z hrobu plyšáky, květiny, svíčky, odřízne náhrobní kámen a kamennou desku zakrývající hrob? Je mi tak špatně, tak špatně! Nemám slov," uvedla Klára Long Slámová
 


 

Otázkou je, do jaké míry mediální výstupy paní Ireny pomáhají jejímu synovi. Ten sedí ve vazbě kvůli tomu, že čeští policisté jsou přesvědčeni, že na dovolené v egyptské Hurghádě zavraždil svou manželku a dceru. Kramný jakýkoliv podíl na tragédii od počátku kauzy odmítá a říká, že jeho rodinu někdo otrávil.

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.